• search
 • +371 25 435 759
  info@koferi24.lv 

  veikals JAGUAR
  T/P "ALFA"  - Brīvības 372, Rīga - tel. 67 071 635  
  T/C " RĪGA PLAZA" -  Mūkusalas 71 - tel. 20280702
  veikals KOFERI  - Riga, E.Birznieka-Upīša iela 5/7  - tel.67 287 955 
 • Reģistrēties
 • Ieeja

Kā pasutīt preci?

Sākumā izvēlieties preci kādu Jūs vēlaties iegādāties (krāsu,skaitu cik daudz) tad nospiežat pogu PIRKT
Ja Jūs vēlaties vēl kādu preci iegādāties,spiežat pogu turpināt Jūsu izvēlētās  prece paliek iepirkuma groza atmiņā. Tās pašas darbības veiciet kuras veicāt pirmās preces izvēlē ( modelis,krāsa skaits cik gabalas)
Kad būsiet izvēlējušiesvisu ko vēlaties iegādāties,tad nospiežat pogu ekrāna augšēja labajā stūri uz simbola "iepirkuma ratiem"
Šajā lapā Jūs varēsiet redzēt savu iepirkumu sarakstu ko esat jau izvēlējušies,šeit Jūs varēsiet labot vinu (preču skaitu,vai arī no kādes preces atteikties ja nevēlaties šajā pirkuma reizē iegādāties kādu preci).
Lai noformētu pasūtīju spiediet "NOFORMĒT PASŪTĪJUMU" pēc tam jums būs jaaizpilda kontaktinformācija,bez kuras mēs savādāk nevarēsim Jums nogādāt Jūsu izvēlētu preci.
Jūs varat reģistrēties mūsu internet veikalā un klūt par mūsu pastāvīgajiem klientiem,vai arī varat veikt iepirkšanos mūsu internet veikala bez reģistrēšanās Tikai norādot savus personas datus un  kontaktinformāciju (Tālruņa nr,adresi uz kurieni jānogādā prece un apmaksas veids par preci).
Kā arī Jūs varat atstāt kādus komentārus pie Jūsu pasūtijuma..
Pirms Jūs apstiprinat pasūtījumi iepazīstaties ar pasūtijuma noteikumiem mūsu interneta veikalā,tālāk paskataties pasūtījuma gatavo formu un pēc tam nospiežat pogu NOFORMĒT PASŪTĪJUMU pēdejo reizi. Pēc tam Jums jāsagaida mūsu atbilde un Jūsu preces piegāde.

Pie noteiktas preču meklēšanas mūsu interneta veikalā Jums palīdzēs Filtrs